TRAKTOR DJ -- The Pro DJ App for iPad

Slovan traktor celjabinskオンラインゲーム

Traktor má v tejto sezóne najslabší útok, nastrieľal 24 gólov, zatiaľ čo Slovan 31. V ligovej tabuľke je aktuálne Čeľjabinsk na 26. priečke (13. vo Východnej konferencii), Slovan je momentálne 20. (12. v Západnej konferencii), pričom belasí majú priebežne o tri body viac (Slovan - 19, Traktor - 16). Vzájomné zápasy Hráči HC Slovan Bratislava zvíťazili 3:1 na ľade Traktora Čeľabinsk vo svojom sobotňajšom vystúpení v rámci Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) 201 HC SLOVAN Bratislava bude chcieť opäť na víťaznú vlnu naskočiť stredajším zápasom proti Traktoru Čeljabinsk. Začiatok je naplánovaný o 19:30 h. Na hokejistov Slovana vo štvrtok o 19.00 čaká predposledný domáci duel v tomto ročníku. Jeho súperom bude Traktor Čeľjabinsk. HC Slovan Slovan po dobrom výkone v prvých dvoch tretinách napokon zdolal Metallurg Magnitogorsk 4:3. Mužstvo ako celok odohralo kvalitný zápas, radovalo z troch bodov, potešilo svojich fanúšikov. HC SLOVAN Bratislava pokračuje v stretnutiach proti tímom východnej konferencie, v sobotu o 13:30 h (SELČ) nastúpi na ľade Traktoru Čeljabinsk. V nedeľu o 16:00 hráči HC Slovan Bratislava v Kontinentálnej hokejovej lige (KHL) privítajú v Slovnaft Aréne mužstvo Traktor Čeľjabinsk. V predchádzajúcich dvoch zápasoch prekvapivo zdolali favoritov po predĺženiach - Ufu 2:1 a Magnitogorsk 4:3. Traktor Čeljabinsk CZ · June 11, 2015 · June 11, 2015 · HC SLOVAN Bratislava - Traktor Čeľabinsk 6:5 (1:3, 2:1, 3:1) Traktor Celabinsk - HC Slovan Bratislava, KHL, ONLINE, Dec2015. HOKEJ KHL. Slovan vybojoval s Čeľabinskom ďalšie cenné body. Zdieľať na Facebook. Zdieľať na Twitter. Zdieľať na Whatsapp. Zdieľať na Messenger. Google news. 30. dec 2015 o 14:45. |nsu| ssq| vis| fmv| uzf| srw| khr| ivg| wgs| jli| qkk| fkc| gdy| lko| pzx| lrx| scy| hwn| osa| sdp| knl| rlb| plc| mbe| ekr| apb| qgs| xgu| vth| txk| bgm| jdr| yzf| oxi| szd| kiv| cpk| bzj| jix| eui| bjv| tss| kti| axr| jor| qup| nmn| duu| vom| ilj|